Молочне дороги ведут в Китай?
26.04.2017
Джерело: kurkul.com
Регіон: Світ

Результати нового дослідження учених із Іллінойського університету вказують на те, що соєвий протеїновий концентрат (СПК) може частково або повністю замінити білки тваринного походження без побічних ефектів.

Рослинні білки є дешевшими, ніж тваринні протеїни, якщо використовуються в раціоні поросят. Однак часто вони можуть містити непоживні фракції, які можуть негативно позначитися на травній системі та рості.

«Ми визначили, наскільки перетравлюється/не перетравлюється сирий протеїн, дослідили вплив заміщення білків тваринного походження соєвим концентратом на показники росту поросят», — розповів професор Ганс Штайн (Hans H. Stein).

Учені ретельно вивчили вплив соєвого протеїнового концентрату (СПК) на показники росту і характеристик крові поросят. В цьому експерименті їх годували комбінаціями рибного борошна, білкової плазми (СПК). Різниця в раціоні не змінила показники зростання в цілому, не спостерігалося також і зниження продуктивності.

«Результати цього експерименту показали, що раціони, засновані на сої, можна вводити відлученим від свиноматки поросятам без негативного впливу на показники зростання протягом перших чотирьох тижнів після відлучення», — сказав професор Ганс Штайн.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

26.04.2017

Молочные дороги ведут в Китай?

25 апреля в Киеве прошёл украинско-китайский бизнес-форум, на котором обсуждалось сотрудничество двух стран, в том числе и в аграрной сфере. Насколько перспективным для Украины и украинских производителей молока и молочных продуктов является рынок Китая попытались разобраться в The DairyNews.
Lviv 2017 Agroport West
Милкиленд закроет комбинат в России