Молочне дороги ведут в Китай?
12.04.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу УАК.
 
Незначного підвищення зазнали і обсяги світових запасів культури (+2,3 млн тонн; 252,2 млн тонн), які і так вже були рекордними. Тим часом дещо просіли прогнозовані обсяги світової торгівлі пшеницею (-0,5 млн тонн; 179,6 млн тонн), які досі залишаються на рекордному рівні. Варто відмітити, що прогнозовані обсяги експорту пшениці з України американські експерти переоцінили в бік підвищення, піднявши їх на 0,8 млн тонн до 17,3 млн тонн. Пояснюється таке рішення пожвавленням попиту на культуру з боку Індії.
 
Рекордні обсяги світового виробництва фуражних також було збільшено – ще на 4,4 млн тонн уже до 1 346,1 млн тонн, відповідно до чого споживчі потреби людства в цих культурах буде задоволено в повній мірі. За рахунок же перевищення виробництва над споживанням експерти USDA прогнозують також і збільшення обсягів світових запасів цих культур – на 3 млн тонн до 258 млн тонн.
 
Прогнозовані обсяги виробництва кукурудзи також було збільшено (+4,5 млн тонн; 1 053,7 млн тонн) – цього разу за рахунок збільшення і так уже рекордних площ під культурою в Аргентині та Бразилії. Обсяги ж торгівлі прогнозуються на вищому від рекорду попереднього сезону рівні – зокрема через зниження закупівельних цін на культуру через рекордний врожай та відповідне пожвавлення з боку основних імпортерів (зокрема Мексики та В’єтнаму).
 
Що стосується ячменю, то тут все не так однозначно – не зважаючи на незначне підвищення оцінюваних обсягів виробництва культури (+0,05 млн тонн; 147,01 млн тонн), слідом за скороченням обсягів її споживання (-0,2 млн тонн; 147,14 млн тонн) американські експерти очікують і скорочення обсягів глобальної торгівлі (-0,5 млн тонн; 27,2 млн тонн). Тим не менш, прогнози українського експорту ячменю було переоцінено в бік підвищення – до 5,2 млн тонн (+0,2 млн тонн).

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

26.04.2017

Молочные дороги ведут в Китай?

25 апреля в Киеве прошёл украинско-китайский бизнес-форум, на котором обсуждалось сотрудничество двух стран, в том числе и в аграрной сфере. Насколько перспективным для Украины и украинских производителей молока и молочных продуктов является рынок Китая попытались разобраться в The DairyNews.
Lviv 2017 Agroport West
Милкиленд закроет комбинат в России