Молочне дороги ведут в Китай?
20.04.2017
Джерело: hyser.com.ua
Регіон: Україна
Про те, що в країні до кінця поточного року планують створення холдингової держкомпанії «Агрорезерв», повідомив голова Держрезерву Вадим Мосійчук. За його словами, створення нової компанії буде здійснюватися в рамках реформи відомства.
 
«У нас є 10 підзвітних аграрних підприємств, сумарна потужність яких досягає 1 млн. тонн зберігання зернових. До кінця цього року наша головна мета - об'єднати ці компанії в єдине держпідприємство «Агрорезерв». А потім ще планується його корпоратизація», - зазначив Вадим Мосійчук.
 
За словами голови Держрезерву, створення єдиної держкомпанії має підвищити ефективність управління, налагодити роботу з активами, а також надасть можливість залучення великих закордонних інвесторів.
 
«В рамках консолідації та корпоратизації ми хочемо на наступному етапі залучити інвесторів в українське держпідприємство. Ми розглядаємо в 2019-2020 рр. часткову реалізацію пакета акцій до 25% на фондових майданчиках, але держава залишає за собою стратегічний пакет акцій», - розповів Вадим Мосійчук.
 
Він також зазначив, що згідно з результатами оцінки аудиторської компанії, вартість необоротних активів 10 підприємств аграрного спрямування Держрезерву складає близько 1 мільярда гривень.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

26.04.2017

Молочные дороги ведут в Китай?

25 апреля в Киеве прошёл украинско-китайский бизнес-форум, на котором обсуждалось сотрудничество двух стран, в том числе и в аграрной сфере. Насколько перспективным для Украины и украинских производителей молока и молочных продуктов является рынок Китая попытались разобраться в The DairyNews.
Lviv 2017 Agroport West
Милкиленд закроет комбинат в России