Drexit
15.01.2016
Джерело: TheDairyNews
Регіон: Україна
Згідно з опублікованими змінами до Податкового кодексу, в 2016 році у період переходу на загальну систему оподаткування, виробникам молока та великої рогатої худоби ВРХ залишатимуть 80% ПДВ,  а 20% вони будуть перераховувати до бюджету.

Аграрії, що працюють із зерновими і технічними культурами, будуть перераховувати до бюджету 85% ПДВ, всі інші - 50%. З 2017 року передбачається скасування спецрежиму ПДВ для сільсько господарськоъ галузі.

З 1999 року сільгоспвиробники знаходилися на спеціальному режимі оподаткування, який передбачав право аграріїв залишати у своєму розпорядженні суму ПДВ, нараховану на вартість поставлених товарів і послуг, а не платити її до бюджету.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

01.02.2017

Organic Ukraine

Марсело Перейра де Карвальо, генеральный директор Milkpoint
01.02.2017

Organic Ukraine

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины назвало органическое производство – приоритетным направлением развития украинского агросектора в 2017 году. Верховная Рада внесла изменения в ряд законодательных актов, касающихся производства и маркировки органических продуктов, которые приведут в соответствие украинские и европейские нормы. Это должно помочь расширить внешние рынки сбыта украинской органической продукции, но сначала необходимо нарастить объёмы производства. The DairyNews решило рассмотреть ситуацию с органической продукцией в Украине.