Дотации государства в помощь аграриям
22.02.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Петро Сохацький розповів, що багато років працював у господарствах на різних посадах та консультував їх в питаннях годівлі та технології вирощування ВРХ. Експерт зазначив, що зрозумів, що без якісної генетики питання підвищення молочної продуктивності вирішуватись не може. 

Також пан Сохацький підкреслив, що кожна ферма – це бізнес, який має бути прибутковим.

«Щоб молочний бізнес приносив дохід, крім високоякісної збалансованої годівлі та технології утримання потрібні корови, які здатні реалізувати в прибуток ці витрати, які несе фермер. Це корови з високим генетичним потенціалом. Більшість фермерів про це добре знають і працюють над покращанням стада, тому на сьогоднішній продуктивність їх корів на рівні європейських країн. Але є ще дуже багато господарств, де генетика на останньому місці. Хоча, наприклад, у США на сьогоднішній день молочну продуктивність корів підвищують лише за рахунок гарного менеджменту і генетики. Питання годівлі, утримання, технології давно вирішено», – розказав Петро Сохацький.

Читати інтерв’ю повністю.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Молочные новости Грузии
23.02.2017

Dermatitis Nodularis

На сегодняшний день нодулярный дерматит – это не самое актуальное заболевание в Украине, хотя бы потому, что в стране последние несколько лет не было зафиксировано ни одного случая заражения. При этом, с приходом весны проблема может стать актуальной.