30.03.2016
Джерело: latifundist.com
Регіон: Україна

Про це розповів генеральний директор компанії Віктор Іванчик, під час церемонії вручення сертифікатів якості Глобинському заводу з переробки сої.

Віктор Іванчик відзначив, що робота компанії оцінена за найвищим балом, компанія продовжить відповідати високим вимогам якості на всіх заводах, елеваторах та фермах. Цього року «Астарта-Київ» планує зосередити свою увагу на розвитку молочного напрямку.

«Не дивлячись на те, що всі говорять про падіння молочної галузі та неприбутковості цього бізнесу, ми хочемо розвивати цей сегмент й сфокусувати свою увагу не стільки на прибутку, скільки на якості виробництва молока, на потребах людей і поліпшення їх здоров'я за рахунок нашого молока. Це пріоритет нашої компанії - якісне молоко», - каже Віктор Іванчик.

В майбутньому Агрохолдинг має намір підняти якість свого молока до органічного.


Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

02.11.2016

Козоводство в Украине

Сегодня козоводство в Украине только начинает развиваться. Несмотря на то, что с каждым годом это направление становится всё более популярным, остаётся много вопросов, на которые только предстоит найти ответы. Корреспондент The DairyNews узнал у экспертов с какими проблемами они сталкиваются в работе, чего не хватает для развития козоводства и могут ли в этом помочь отраслевые ассоциации.