Что с ценой?
03.04.2017
Джерело: infagro.com.ua
Регіон: Білорусь
Про це повідомляє "Інфагро

Навіть навпаки, Федеральна ветслужба днями прийняла рішення про чергові обмеження стосовно білоруської продукції.
 
Ні опитування глави Россільгоспнагляду білоруською прокуратурою, ні судові рішення про неправомірне використання російським контролюючим органом методів визначення якості продуктів, не вплинули на скасування заборони експорту з ряду білоруських підприємств в Росію.
 
Мало того, в останні тижні з’явилися нові обмеження: спершу Россільгоспнагляд «пройшовся» по деяким видам сирів (постраждали Рогачевський МК, Ошмянський СЗ і Глубокський МКК), а з 30 березня тимчасові обмеження введено для “Бабушкиной крынки”.
 
Причому, це могильовське підприємство, яке дуже тісно пов’язане з вищим керівництвом РБ, потрапило під заборону як раз напередодні зустрічі пана Лукашенка з Путіним 3 квітня. Просте співпадіння?
 
Виробництво молочних товарів в РБ в лютому відносно обсягів січня скорочено практично по всіх позиціях (крім СЦМ), але це пояснюється меншою кількістю днів у місяці. Порівнювати з лютим минулого року також не зовсім коректно, тому що рік  був високосним. Загалом, виробництво і переробка молока в Республіці Білорусь за рік суттєво зросли, за багатьма ключовими позиціями простежується позитивна динаміка: згущене молоко + 63%, сироватка суха + 19%, масло +5%.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

21: молочные новинки марта
Lviv 2017 Agroport West
06.04.2017

Основные тенденции в украинской молочной индустрии

The DairyNews уже писало о мировых тенденциях на молочном рынке, но, поскольку, не все из них применимы к Украине и не характерны для нее, мы решили рассмотреть несколько местных особенностей.