Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews
13.06.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Під час Форуму учасники розглянули проблеми та можливості доступу до ринків для виробників органічного продовольства, в тому числі – на прикладах з досвіду компаній, а саме:  побудову регіональних та міжнародних логістичних ланцюгів, посилення конкурентоспроможності органічних товаровиробників, ефективної роботи вздовж повного ланцюгу поставок, налагодження взаємодії між виробниками та переробниками, тощо.  

За оцінками експертів, Україна в даний час налічує близько 180 зареєстрованих виробників органічної їжі, що працюють на  400 764 га сертифікованих органічних сільськогосподарських угідь (це 1% від загального обсягу орних земель в Україні). Це значно нижче рівня країн ЄС (для порівняння, Австрія використовує 19,4% своїх орних земель для органічного землеробства). Таким чином, для зростання цього сегменту є великий простір.

З огляду на географічне положення, країна має всі можливості для задоволення потреб органічного продовольчого ринку ЄС, який виріс в 4 рази за останнє десятиліття. Споживачі органічних продуктів харчування в країнах ЄС витрачають в 2 рази більше на душу населення, ніж це було 10 років тому, і ця тенденція, ймовірно, збережеться. У той же час, ЄС має обмежені земельні ресурси для органічного землеробства, тож країни  змушені імпортувати органічну продукцію з більш ніж 130 країн за межами Європи.

Організатори заходу відмітили високу активність та цікавість учасників форуму та сподіваються, що органічний сегмент України розвиватиметься далі.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
26.06.2017

Фальсификатом сыт не будешь?

Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews