Новый молочный мир: глобальное потепление или холодная война?
28.10.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Таку пропозицію озвучив голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко під час візиту до Шишацької ОТГ, пише прес-служба Полтавської облдержадміністрації.  

«Генеральний директор ТОВ «Агрофірма імені Довженка» Віктор Скочко провів гостям з обласного центру екскурсію на будівельний майданчик поблизу Шишак. Тут споруджується унікальний для нашої країни і на сьогодні єдиний кормовий центр», — йдеться у повідомленні.
 
За словами Віктора Скочка, вартість будівництва — $3,6 млн. Центр складатиметься з корпусу, де змішуватимуться корми (обладнання для нього вже замовили в Голландії), силосних і сінажних складів, споруд для зберігання сіна та адміністративного центру.
 
«Кормовий центр вироблятиме високоякісні сінаж, силос, сіно, комбікорми, шроти тощо. Все — із власної сировини. Виробництво розраховане на 20 тис. голів великої рогатої худоби. При цьому підприємство готове буде продавати збалансовані корми власного виробництва як фермерським господарствам, так і приватним господарям, які утримують корів. Корми фасуватимуться у вакуумні упаковки та відвантажуватимуться замовникам», — йдеться у повідомленні.

Віктор Скочко переконує, що аналогів такого підприємства на сьогодні в Україні немає.
 
«До цього, щоб утримувати одну корову і забезпечувати її якісними кормами, необхідно було понад 7 га. Ізраїль при цих технологіях виробництва збалансованих кормів обходиться 50 сотками, бо там немає такої землі. Цей проект не лише інфраструктурний, а й соціальний. Адже завдяки таким кормам можна підняти якість молока. Ми зараз продаємо молоко по 8,20 грн/л, у населення купують по 3,20 грн/л. Різниця — 5 грн. Завдяки кормам, яких особливо бракує у осінньо-зимовий період, ми можемо підняти якість молока і його ціну». — зауважив Віктор Скочко.
 
До того ж Віктор Скочко нині реалізує ще один проект — щодо створення молочного кооперативу в громаді. Ініціативна група об’єднала приватних господарів Нелюбівки, Балясного, Чапаївки, Надежди. Вони вже пройшли навчання, проект виходить на фінішну пряму. Агрофірма для майбутнього кооперативу готується придбати холодильне обладнання. Окрім того, тут готові в кредит надати племінних нетелів чи корів для членів кооперативу.
 
«От давайте тепер ваш досвід перекладемо на рівень області. Адже ідея хороша, маєте досвід і практику. Давайте їх покладемо в основу обласної програми підтримки фермерства та приватних господарів, які хочуть займатися виробництвом молока. Тим більше, що на наступний рік депутати обласної ради планують закласти 30 млн грн для підтримки фермерства», — запропонував голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

31.05.2017

Цена будет расти

Цены на молоко в мире будут расти. Их стимулирует относительно стабильный спрос и развитие восточного направления.
Милкиленд закроет комбинат в России