Экстремальная жара: какие опасности для КРС?
11.08.2017
Джерело: kurkul.com
Регіон: Україна
Жирові запаси розщеплюються на гліцерол та жирні кислоти, чий рівень, зокрема неетерифікованих жирних кислот (НЕЖК), суттєво підвищується в крові. НЕЖК потрапляють у печінку корови і там накопичуються.

Про це фермерам нагадав італійський експерт із годівлі тварин Даніель Донінотті.

«Дисбаланс між спожитою енергією та енергією, необхідною для виробництва молока, називається негативним енергетичним балансом (НЕБ). Баланс стає позитивним не швидше ніж через 28 днів лактації», — розповів експерт із годівлі Даніель Донінотті (Італія).

Найбільші втрати внаслідок незбалансованої годівлі тварин спостерігаються у так званий «транзитний» період (20 днів до і 20 днів після отелення), коли в організмі корови відбуваються різкі фізіологічні зміни, пов’язані з ростом плоду, пологами і початком лактації.

У цей період тварини споживають мінімум сухої речовини корму, а на початку лактації – втрачають живу масу (білок і жир) на потреби молокоутворення.

Часто корови споживають значно менше сухої речовини корму, ніж в наступні місяці лактації (до 1,5 раза), потреби у поживних речовинах не забезпечуються надходженням із кормів.

Тому як профілактичний метод запобігання виникнення парезу у тварин за 20 днів до отелення вводять раціони із штучно створеним дефіцитом кальцію (Са : Р < 1:1), а також знижують вміст калію з одночасним дотриманням умови – основний раціон повинен передувати аналогічному раціону годівлі корів в період перших 20 днів лактації.

У будь-якому разі заходи запобігання масового прояву полового парезу уникненням надмірного споживання кальцію та калію передбачають зменшення частки бобових у сухій речовині раціону, а також силосу з бадилля цукрових буряків, проміжних культур, сухого жому, пивної дробини, барди, патоки та важливо забезпечити достатній рівень вмісту магнію.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
07.08.2017

Экстремальная жара: какие опасности для КРС?

В Украине начался период экстремальной жары, которая негативно воздействует не только на людей, но и на животных. The DairyNews поинтересовалось каким образом высокая температура сказывается на КРС и как с этим бороться.
Дайджест молочних новин 31.07-04.08