Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews
23.06.2017
Джерело: propozitsiya.com
Регіон: Україна

Таку думку висловив Віктор Найдьонов, керівник ДП ДГ «Асканійське», що знаходиться в селі Тавричанка Херсонської області, пише «Пропозиція» з посиланням на «Херсонські вісті».

За його словами, якщо порівняти показники трьох останніх років, то в 2015 році господарство «Асканійське» сплатило 12,5 млн податків, в 2016 — 23 млн і за результатами першого кварталу поточного року, тобто за три місяці, сплатили 12 млн податку.
«Ми, як держпідприємство, маємо прозору бухгалтерію і стабільно платимо державі 82% від чистого прибутку. Наприклад, в минулому році, наша прибуток склав 16 млн грн, з яких 14 млн віддали державі. На 2,5 млн такому великому підприємству, де 7,5 тис. га землі, 2 тис. великої рогатої худоби та 3 тис. овець, прожити складно. якось викручуємося, але якщо так і далі піде, то я не знаю, як бути », — зазначає В. Найдьонов.

Аграрій констатує: на сьогодні держава погано відноситься в плані дотацій.

«Я вже говорив, що в минулому році ми віддали державі 23 млн грн у вигляді податку. Відповідна отримали 40 тис. грн, як компенсацію за процентну ставку кредиту банку і 80 тис. На поголів’я ВРХ. Разом, 120 тис. грн. Це сума — наш денний надій молока», — пояснює він.

На сьогодні господарство представлено рослинництвом і тваринництвом, має три племінні заводи — молочна та м’ясна порода великої рогатої худоби, вівці. В рослинництві наголос роблять на селекцію. Також у господарстві є сучасна лабораторія комплексного агроаналізу, робляються абсолютно всі аналізи, що стосується грунту, як на своїх, так і сусідських полях. Лабораторія окупається, оскільки є постійні замовлення від інших фермерів.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
26.06.2017

Фальсификатом сыт не будешь?

Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews