Про успішну співпрацю в аграрному секторі місцевої влади та фермерів на прикладі Львівщини та реалізацію в області проекту "500 успішних сімейних господарств" розповіла учасникам конференції директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз. Вона наголосила на тому, що дуже важливо навчити аграріїв отримувати високий дохід зі своєї земельної ділянки. Вона також зазначила, що на Львівщині велику кількість продукції виготовляють саме у дрібних господарствах.
«Тематика конференції – «Мільйон із гектара: наскільки та чому це реально?» – дозволить учасникам одержати повну картину абсолютно всіх новітніх сфер і ніш аграрного сектору країни, – зазначила директор департаменту АПК ЛОДА Наталія Хмиз. – Вони також зможуть оцінити можливості впровадження нового виробництва на малій площі з мінімальними витратами та максимальною віддачею».
На тематичних сесійних засіданнях обговорювали питання співпраці між місцевою владою та фермерами; основні канали реалізації с/г продукції дрібними фермерськими господарствами; органічне садівництво (досвід в Україні та у світі), впровадження нових олійних культур в структуру агровиробництва; перспективи вівчарства в умовах Західної України; промислове розведення качок, гусей, індиків та цесарок; професійне бджільництво та багато інших.
У суботу, 20 лютого, учасники брали участь у практичному бізнес-турі у провідні господарства Львівської області, а також на найбільший в Україні оптовий ринок сільськогосподарської продукції «Шувар».
Щойно відбулась офіційна церемонія відкриття Східноєвропейського молочного конгресу
В преддверии открытия форума-выставки «Молочная и Мясная промышленность» руководитель
Минсельхоз намерен поддержать АПК, возмещая капзатраты и предоставляя субсидии по кредитам