22.02.2016
Джерело: loda.gov.ua
Регіон: Львівська обл.

Про успішну співпрацю в аграрному секторі місцевої влади та фермерів на прикладі Львівщини та реалізацію в області проекту "500 успішних сімейних господарств" розповіла учасникам конференції директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз. Вона наголосила на тому, що дуже важливо навчити аграріїв отримувати високий дохід зі своєї земельної ділянки. Вона також зазначила, що на Львівщині велику кількість продукції виготовляють саме у дрібних господарствах.

«Тематика конференції – «Мільйон із гектара: наскільки та чому це реально?» – дозволить учасникам одержати повну картину абсолютно всіх новітніх сфер і ніш аграрного сектору країни, – зазначила директор департаменту АПК ЛОДА Наталія Хмиз. – Вони також зможуть оцінити можливості впровадження нового виробництва на малій площі з мінімальними витратами та максимальною віддачею».

На тематичних сесійних засіданнях обговорювали  питання співпраці між місцевою владою та фермерами; основні канали реалізації с/г продукції дрібними фермерськими господарствами; органічне садівництво (досвід в Україні та у світі), впровадження нових олійних культур в структуру агровиробництва; перспективи вівчарства в умовах Західної України; промислове розведення качок, гусей, індиків та цесарок; професійне бджільництво та багато інших.

У суботу, 20 лютого, учасники  брали участь у практичному бізнес-турі у провідні господарства Львівської області, а також на найбільший в Україні оптовий ринок сільськогосподарської продукції «Шувар».

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

02.11.2016

Козоводство в Украине

Сегодня козоводство в Украине только начинает развиваться. Несмотря на то, что с каждым годом это направление становится всё более популярным, остаётся много вопросов, на которые только предстоит найти ответы. Корреспондент The DairyNews узнал у экспертов с какими проблемами они сталкиваются в работе, чего не хватает для развития козоводства и могут ли в этом помочь отраслевые ассоциации.