Экстремальная жара: Какие нюансы в кормлении?
15.06.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу Держпродспоживслужби.

З 1 липня 2017 року набирають чинності рішення Ради Євразійської економічної комісії від 30.11.2016 р. № 157 “Про затвердження Єдиних карантинних фітосанітарних вимог, які пред’являються до підкарантинної продукції та підкарантинним об’єктам на митному кордоні та на митній території Євразійського економічного союзу”, № 158 “Про затвердження єдиного переліка карантинних об’єктів Євразійського економічного союзу” та № 159 “Про затвердження Єдиних правил і норм забезпечення карантину рослин на митній території Євразійського економічного союзу”.

Поруч із цим залишаються дійсними тимчасові обмеження, введені Федеральною службою з ветеринарного та фітосанітарного нагляду Російської Федерації з 22 жовтня 2014 року щодо ввезення на територію Російської Федерації з України (походження Україна) та транзит через її територію до Російської Федерації підкарантинної рослинної продукції високого ступеню фітосанітарного ризику.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

16.08.2017

Экстремальная жара: Какие нюансы в кормлении?

Высокая температура негативно воздействует на КРС, об этом мы уже писали в нашем прошлом материале. Теперь The DairyNews рассмотрит нюансы кормления в жару, для уменьшения последствий теплового стресса.
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума