Дотации государства в помощь аграриям
16.08.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Також передбачається перелік ветеринарно-санітарних заходів у випадку прояву хвороби у господарствах різних форм власності, у тому числі приватному секторі, дикій фауні та їх оздоровлення, поводження з продукцією тваринництва одержаною в неблагополучних господарствах та є обов’язковою для виконання господарствами незалежно від форми власності і підпорядкування, фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, громадянами, спеціалістами ветеринарної медицини, органами місцевого самоврядування.

Зазначається, зокрема, що з метою запобігання занесенню вірусу нодулярного дерматиту ВРХ на територію України забороняється увезення з неблагополучних щодо цієї хвороби країн, їх зон ВРХ, диких тварин, репродуктивного матеріалу, продуктів тваринного походження (від домашньої ВРХ та буйволів) призначених для використання в сільському господарстві та промисловості оброблених за технологіями що забезпечують знищення збудника хвороби, шкір ВРХ та буйволів.

При встановленні діагнозу на нодулярний дерматит в епізоотичному вогнищі та неблагополучному пункті здійснюються обмежувальні заходи, встановлюється карантин. Після встановлення діагнозу проводиться визначення меж неблагополучного пункту, зони захисту та зони нагляду та розробляється план заходів з недопущення розповсюдження захворювання за межі неблагополучного пункту та його ліквідації які затверджуються рішенням місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.
В неблагополучному пункті проводиться імунізація усіх сприйнятливих тварин та забезпечується реалізація заходів, передбачених цією Інструкцією.

При проведенні карантинних заходів у неблагополучних щодо нодулярного дерматиту господарствах інших робіт, пов’язаних з контактом із заразним матеріалом, необхідно дотримуватись виконання правил техніки безпеки.

Обслуговуючий персонал забезпечується мийними та дезінфекційними засобами, спеціальними одягом, індивідуальними засобами захисту, додатково проводиться інструктаж щодо отримання правил особистої гігієни.

Спецодяг та спецвзуття після кожної зміни знезаражують у пара формаліновій дезінфекційній камері, разовий одяг спалюють.

Докладнішу інформацію щодо нодулярного дерматиту можна отримати тут

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Молочные новости Грузии
23.02.2017

Dermatitis Nodularis

На сегодняшний день нодулярный дерматит – это не самое актуальное заболевание в Украине, хотя бы потому, что в стране последние несколько лет не было зафиксировано ни одного случая заражения. При этом, с приходом весны проблема может стать актуальной.