Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews
17.06.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України Ярослав Краснопольський в ході круглого столу «Органічне виробництво - пріоритетний напрямок аграрного сектора України», пише The DairyNews посилаючись на прес-службу Федерації органічного руху України.

За його словами, також має збільшитися втричі число органічних сільськогосподарських підприємств і має зрости частка органічної продукції в 3%, що відповідає рівню основних європейських країн, які розвивають цей напрям виробництва.

«Ми практично завершили спільну роботу над удосконаленим законопроектом про органічне виробництво. Сподіваюся, що в найближчі тижні він буде розісланий на узгодження в інші міністерства і відомства. І це важливий крок для максимальної імплементації вітчизняного законодавства до стандартів та вимог Європейського Союзу», - заявив Ярослав Краснопольський.

Також він додав, що розвиток органіки сприятиме створенню додаткових робочих місць у сільській місцевості, відкриття нових перспектив для малих і середніх фермерських господарств, як альтернативи конкуренції з великими корпораціями.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
26.06.2017

Фальсификатом сыт не будешь?

Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews