01.08.2016
Джерело: agroprofi.com.ua
Регіон: Волинська обл.
Про це повідомляє «Агропрофі».

Відзначається, що до недавнього часу основними видами діяльності підприємства було розведення великої рогатої худоби молочного напряму продуктивності та розвиток галузі органічного рослинництва. Відтепер додалася переробка молока на сири, масло, сметану на власному сирзаводі. У планах, можливо, розведення коней верхової породи.

За словами директора з виробництва ТОВ «Старий Порицьк» Миколи Юсковець, сьогодні в господарстві працює 65 чоловік. П'ятеро з них - на новому сирзаводі.

Проектна потужність нової органічної сироварні становить 6 т молока на добу. Близько 90% обладнання заводу - вітчизняного виробництва.

«Якщо молочне і м'ясне тваринництво в країні, наскільки мені відомо, знаходиться на межі рентабельності, то у нас молоко рентабельне саме завдяки органічності ... Зараз плануємо переробляти на нашому заводі близько половини виробленого молока. «Для старту» будемо виготовляти три види твердого сиру, п'ять - м'якого, а також сир, сметану і вершкове масло», - розповідає власник ТОВ «Старий Порицьк» Валентин Обштир.

Решту молока будуть, як і раніше, реалізовувати вищим сортом «Радивилівського молокозаводу».

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

02.11.2016

Козоводство в Украине

Сегодня козоводство в Украине только начинает развиваться. Несмотря на то, что с каждым годом это направление становится всё более популярным, остаётся много вопросов, на которые только предстоит найти ответы. Корреспондент The DairyNews узнал у экспертов с какими проблемами они сталкиваются в работе, чего не хватает для развития козоводства и могут ли в этом помочь отраслевые ассоциации.