20.04.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Метою заходу є привернення до органічного виробництва малих і середніх форм аграрного бізнесу. У заході взяли участь фахівці з Чехії, міжнародного сертифікаційного органу «Органік стандарт», вчені, товаровиробники.

Начальник управління агропромислового розвитку Руслан Кирилюк наголошує: «Органічне виробництво на Житомирщині початок свою історію в 2008 році з ТОВ "Галекс-Агро" в області рослинництва.

На сьогодні це ж підприємство і високорозвинену сферу органічного тваринництва. Досвід директора «Галекс-Агро» Олександра Ющенко поширювався і на ряд інших підприємств в області: «Агровест-Груп», «Полісся-Інвест», фермерське господарство «ВЕС», товариство «Беррі-Агро».

У 2014 році на Житомирщині почав працювати перший в Україні завод сертифікованої органічної молочної продукції «Органік Мілк». Планується, що до кінця поточного року в області запуститься також підприємство по переробці органічного м'яса.

Присутні дізналися, що собою являє органічна продукція, як відбувається сертифікація і контроль якості, а також слухали про міжнародний досвід і поради для України з розвитку органічного сільського господарства.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

02.11.2016

Козоводство в Украине

Сегодня козоводство в Украине только начинает развиваться. Несмотря на то, что с каждым годом это направление становится всё более популярным, остаётся много вопросов, на которые только предстоит найти ответы. Корреспондент The DairyNews узнал у экспертов с какими проблемами они сталкиваются в работе, чего не хватает для развития козоводства и могут ли в этом помочь отраслевые ассоциации.