Что с ценой?
28.03.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Необхідно вести роз’яснювальну роботу та мати можливості проводити повноцінний та системний моніторинг ситуації по всій території України. Також він нагадав, що в минулому році в державі було зафіксовано 40 випадків африканської чуми свиней. «Це досить небезпечна динаміка. Але ми впоралися з ситуацією, хоча працювати доводилося в режимі «пожежників». Однак, нам потрібно не гасити спалахи, а працювати на випередження», - зазначив Олександр Вержиховський.

За його словами, хвороба поширюється, зокрема, через типову для України «систему господарювання»: «Людина має підсобне господарство, однак у нього не дві-три свині, а 70 чи 200! Це вже цілий виробничий процес. Тому ми повинні пояснювати людям, що це безвідповідальність і халатність: якщо не можеш забезпечити систему безпеки – не маєш права тримати свиней».

Як відзначив Олександр Вержиховський, йдеться про інтереси держави, й, відповідно, кожного громадянина. «Ви наражаєте державу на небезпеку. Ви ж повинні розуміти наслідки. У тих регіонах, де були виявлені спалахи АЧС, вводяться обмеження на переміщення живих свиней, сировини і продукції з них, а також це може стосуватися обмеження вивезення зерна фуражного», - додав заступник Голови Держветфітослужби України.

«Сьогодні треба йти до власника і пояснювати йому про потенційну небезпеку поширення АЧС, а тим паче – сибірки. Розповідати як йому діяти, що не можна робити. Але треба діяти у співпраці з місцевими громадами, органами влади, ЗМІ. Заразні хвороби не знають жодних кордонів, не розуміють реформ. Із ними треба стратегічно і тактично боротися», - підсумував Олександр Вержиховський.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

21: молочные новинки марта
Lviv 2017 Agroport West
06.04.2017

Основные тенденции в украинской молочной индустрии

The DairyNews уже писало о мировых тенденциях на молочном рынке, но, поскольку, не все из них применимы к Украине и не характерны для нее, мы решили рассмотреть несколько местных особенностей.