Экстремальная жара: какие опасности для КРС?
13.04.2016
Джерело: business.ua
Регіон: Україна

Про це свідчить рейтинг видання business.ua.

Четверту позицію в списку зайняла «Мрія Агрохолдинг». Як відзначають в компанії, серед критеріїв рейтингу, які дозволили «Мрії» показати високий результат, - репутаційна стабільність, медійна активність, інноваційний підхід, іміджевий капітал корпоративної соціальної відповідальності і антикризу року.

В цілому рейтинг ТОП-10 українських агрохолдингів виглядає так:


Як прокоментував експерт, директор інформаційної компанії «ПроАгро» Микола Верницький, PR-активність аграрних компаній залишилася такою ж, як і в попередні роки. Як і раніше, окремі компанії активізувалися в періоди, коли стабільність їх фінансового стану потребувала додаткової інформаційної підтримки, коли розгорявся корпоративний конфлікт чи була загроза рейдерського захоплення.

«Мабуть, відмінною рисою минулого року стало зниження інтересу аграрних компаній до замовних статей під рубрикою« Історія компанії », але великим попитом стали користуватися матеріали, в яких компанія згадувалася б в потрібному контексті серед інших гравців ринку. Багато компаній вийшли в соцмережі, тому активізувалася робота SMM-фахівців (Social Media Marketing)», - зазначив він.


Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
07.08.2017

Экстремальная жара: какие опасности для КРС?

В Украине начался период экстремальной жары, которая негативно воздействует не только на людей, но и на животных. The DairyNews поинтересовалось каким образом высокая температура сказывается на КРС и как с этим бороться.
Дайджест молочних новин 31.07-04.08