03.11.2016
Джерело: agronews.ua
Регіон: Україна
Не дивно, що спікерами конференції будуть представники самих успішних компаній, яким вдалося багато досягти за рахунок раціонально побудованої системи управління, правильного розподілу повноважень, обґрунтованого вибору пріоритетів і багатьох інших факторів.

Свою доповідь "Підвищення ефективності управління компанією за рахунок комплексної роботи з людським ресурсом" на конференції представить Ірина Паламар, експерт, керуючий партнер групи компаній "АгроВет Атлантик".

Ірину Паламар відома своєю активною діяльністю в розвитку національного аграрного бізнесу і в сфері тваринництва, вона є засновником і головою Асоціації тваринників України. Статті пані Паламар регулярно з'являються в ділових і галузевих ЗМІ. Вона є організатором цілої низки заходів для представників аграрного бізнесу на урядовому рівні.

Як керуючий партнер "АгроВет Атлантик" Ірина Паламар знає все про роботу своєї компанії, зокрема, про персонал. У штаті "АгроВет Атлантик" зайнято більше 500 співробітників високого класу, багато хто з них отримали можливість навчання і роботи в європейських компаніях.

Гасло "Кадри вирішують все" досі не застаріло, і управляти таким колективом справа непроста. Доповідь Ірини Паламар присвячена методам нематеріального заохочення персоналу. Завдання керівника - вчасно помітити співробітника, що відрізняється нестандартним підходом до вирішення поставлених завдань, і сприяти його подальшому розвитку, розширюючи сферу його повноважень, визначаючи найбільш вдалі області застосування його ініціатив і здібностей. Мотивований співробітник може виявитися лідером колективу, повести людей за собою, реорганізувати і оптимізувати роботу підрозділу. Спікер розповість про досвід компанії "АгроВет Атлантик" в цьому питанні на конкретних прикладах.

Окрім виступу Ірини Паламар на конференції "Корпоративні комунікації і управління агрокомпанією" будуть і інші доповіді на тему підвищення ефективності агрокомпаній за рахунок поліпшення управління.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

02.11.2016

Козоводство в Украине

Сегодня козоводство в Украине только начинает развиваться. Несмотря на то, что с каждым годом это направление становится всё более популярным, остаётся много вопросов, на которые только предстоит найти ответы. Корреспондент The DairyNews узнал у экспертов с какими проблемами они сталкиваются в работе, чего не хватает для развития козоводства и могут ли в этом помочь отраслевые ассоциации.