Молочне дороги ведут в Китай?
11.05.2017
Джерело: agravery.com
Регіон: Вінницька обл.

«У нас приймають продукцію молокозаводи із Літина, Калинівки, Жмеринки, Хмільника та Вінниці. У сусідніх селах людям заплатили за літр молока 5,50, а в той самий день у нас місцевий молокозавод заплатив лише 4,50 гривні. Людей про це ніхто не попередив, — розповідає голова Журавненської сільської ради Анатолій Чернявський. — Також люди скаржились, що дехто із їхніх односельчан недобросовісно ставиться до здачі молока, підливає туди воду. А після того отримує такі ж самі виплати, як і інші. Тому селяни просили вимірювати жирність молока й платити справедливо».

Наразі про суттєве підвищення ціни на молоко не йдеться, селянам і далі платимуть за літр молока 4,70 гривні. Бо, за словами заготівельників, вони не можуть гарантувати незмінну й однакову вартість молока. Якщо найближчим часом проблеми селян не вирішать, вони готові до більш радикальних дій.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

10.05.2017

Сырная Грузия

Грузия давно известна своими фирменными сырами. Несмотря на то, что в первую очередь на ум приходит сулугуни, грузины могут похвастаться более чем 250 видами сыров, из которых 14 — официально зарегистрированы. The DairyNews расскажет как обстоят дела с сыроварением в этом регионе.
Милкиленд закроет комбинат в России