Изменится ли всемирный рынок молока?
20.07.2017
Джерело: agronews.ua
Регіон: Сумська обл.

Проект передбачає проведення навчальних семінарів-тренінгів по утриманню, годівлі, мікроклімату, ветеринарному обслуговуванню індиків, качок та курей для жителів «сірої» зони, тобто зони підвищеної небезпеки. В цілому проект охопив 79 населених пунктів, в т.ч. Авдіївку, Гранітне, Новозванівку, Максиміль’янівку, Лебединське, Кам’янку, Луганське, Верхньоторицьке, Кримське.

Семінари та лекції для населенню є обов’язковою складовою при безкоштовному отриманні гуманітарної допомоги від ФАО у вигляді птиці різних видів, а саме качок, курей та індиків. Всього жителям вищевказаних територій передано 62 500 голів свійської птиці.

Крім того, дані тренінги є частиною програми реагування ФАО у надзвичайних ситуаціях, метою якої є забезпечення сталого виробництва продуктів харчування у присадибних господарствах населення, що постраждали внаслідок військового конфлікту на Донбасі, а також запобігання додатковим економічним витратам.

Реалізація проекту здійснюється науковцями факультету ветеринарної медицини Сумського національного аграрного університету, які проводять роботу в небезпечній зоні на високому професійному рівні.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

GEA построит в Индии крупнейший в Азии завод по производству сухого молока
20.07.2017

Изменится ли всемирный рынок молока?

По данным всемирной Организации Объединенных Наций (ООН) население земного шара уже в ближайшие годы существенно возрастёт. В связи с этим возникает резонный вопрос: как это повлияет на рынок молока и молочных продуктов?
Производство молока в Беларуси за полгода выросло на 2,9%