15.09.2017
Джерело: infagro.com.ua
Регіон: США

Президент USDEC Том Вілсак повідомив про те, що експортні поставки американської молочної продукції на зовнішні ринки до 2021 року повинні скласти 20% від загального обсягу виробництва. Зараз, за ​​даними агентства, вони оцінюються у 15%. У грошовому вираженні експортна торгівля США молочними продуктами становить $15 млрд. Галузь підтримує 42 тисячі молочних фермерів в країні.

USDEС прогнозує зростання попиту молока зі США в світі, оскільки спостерігається зростання середнього класу в Азії та інших частинах світу, і це дасть збільшення торгівлі сухими молочними продуктами на 1 млн тонн до 2021 року. Сир – ще один перспективний продукт для експорту, вважають в USDEC: попит на сир зросте на 500 тис тонн.

USDEC буде просувати американські молочні продукти у світі, вкладаючи кошти у проведення досліджень з поживності молочних продуктів і формування позитивного іміджу молочних продуктів у споживачів, урядів та організацій, що надають допомогу.

Також експерти планують активніше освоювати нові ринки і зміцнювати присутність на вже освоєних майданчиках, зокрема в Євросоюзі та Канаді, де виникають найбільші труднощі. Том Вілсак підтверджує, що USDEC буде продовжувати боротися з обмеженнями, які вводить ЄС стосовно вживання загальноприйнятих назв сиру, з блокуванням Канадою американського молочного експорту, а також захищатиме торгові угоди з Мексикою, які суттєво сприяли зростанню американського торгового експорту.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Через експерименти чиновників гуцульські сири можуть зникнути
ФАО отмечает высокое качество белорусских молочных и мясных продуктов
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
США планують до 2021 року наростити експорт молочної продукції на 5%