Что с ценой?
04.04.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Сумська обл.
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу обласної адмінінстрації.
 
У вступному слові заступник директора Департаменту – начальник управління сприяння розвитку агропромислового виробництва та харчової промисловості Петро ТУРЧИН зупинився на стані та перспективах розвитку галузі вівчарства в регіоні.
 
Він зазначив, що економічні та соціальні умови сприяють розведенню овець на Сумщині. «Вівчарство – єдина галузь тваринництва, яка дає народному господарству незамінну продукцію з цілющими властивостями, а саме: баранину, дієтичну ягнятину, молоко, делікатесні сири та бринзу, а також сировину для легкої промисловості – вовну, смушки та шкіру, вироби з яких не мають аналогів щодо гігієнічних властивостей для збереження здоров’я і тривалості життя людини», – прокоментував Петро Турчин.
 
Завідувач кафедрою технології виробництва продукції тваринництва Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, кандидат сільськогосподарських наук Володимир ПОХИЛ інформував про стан та перспективи розвитку м’ясного вівчарства в Україні, поділився досвідом розведення овець тонкорунних і напівтонкорунних, м’ясних і молочних порід в господарствах Дніпропетровської області й інших регіонів України.
 
На ветеринарному забезпеченні в вівчарстві акцентувала увагу присутніх завідувач кафедрою терапії та фармакології і клінічної діагностики Сумського національного аграрного університету, доктор ветеринарних наук Лариса УЛЬКО.
 
Участь у заході взяли також керівники та спеціалісти структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, науковці Сумського національного аграрного університету, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

21: молочные новинки марта
Lviv 2017 Agroport West
06.04.2017

Основные тенденции в украинской молочной индустрии

The DairyNews уже писало о мировых тенденциях на молочном рынке, но, поскольку, не все из них применимы к Украине и не характерны для нее, мы решили рассмотреть несколько местных особенностей.