Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews
06.07.2017
Джерело: kurkul.com
Регіон: Тернопільська обл.

На території ветсанзаводу вже накопичилося близько 4 тис. т відходів, які підприємство не в змозі переробити. Відходи зберігаються на відкритому майданчику з порушеним герметичним дном. Таким чином вони створюють загрозу навколишньому середовищу та здоров’ю мешканців найближчих населених пунктів.

В останні роки Тернопільский ветсанзавод знижував об’єми прийому сировини. Ситуація з накопиченням відходів загострилася минулого року.

«Працівники Державної екологічної інспекції в області, які проводили перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства, виявили кричущі та очевидні порушення ― була відсутня щільна огорожа скотомогильника, система відводу зворотних вод », ― йдеться в повідомленні.

В травні 2017 р. працівники екологічної інспекції виявили розтікання відходів. Загальна сума збитків, нанесених навколишньому середовищу внаслідок забруднення земель досягла 836 тис. грн.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
11.07.2017

Все для Китая. А особенно мясо и молоко.

Китай уже не первый год движется к званию импортера №1 для целого ряда продукции. Исключением не стало молоко и мясо. Что это значит для мировых экспортеров и Украины узнавало The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews