Всё для Китая
10.07.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Сумська обл.
Так, за рішенням ДНПК при Краснопільській райдержадміністрації було накладено карантин на місцевість, де виявлено трупи та захоронення.
 
Відповідно до затвердженого плану заходів із локалізації та ліквідації захворювання, місця виявлення та поховання були належним чином оброблені та огороджені, встановлені  відповідні попереджувальні знаки про заборону в’їзду і входу на територію неблагополучного пункту.
 
Робочі групи зі спеціалістів територіальних органів Держпродспоживслужби та ветеринарної медицини проводять подвірний обхід для виявлення хворих і підозрілих на захворювання тварин із щепленням останніх. Станом на 7 липня щеплено великої рогатої худоби -  431 гол., дрібної рогатої худоби - 461 гол. (377 - вівці, 84 гол.- кози), коні - 119 гол.
 
Також ДНПК при Сумській ОДА прийнято рішення про термінове щеплення сприйнятливих тварин, які випасаються, та заборону випасання нещеплених тварин на пасовищах русла річки Псел (Краснопільський, Сумський, Лебединський райони). Ведеться робота з паспортизації та обов’язкової реєстрації поголів’я.
 
Крім того, проведено ряд зібрань населення для роз’яснення небезпеки захворювання на сибірку для здоров’я людей та тварин. Проведені семінарські заняття з медпрацівниками сільської лікарняної амбулаторії. Роз’яснювальна кампанія проводиться і через місцеві ЗМІ.
 
У загрозливій зоні заборонено стихійну торгівлю та торгівлю живими тваринами без відповідних документів та сировиною тваринного походження без відповідної ветеринарно-санітарної експертизи. Заборонено випасання худоби, скошування трави, проведення будь-яких меліоративних та будівельних робіт.   
 
Що стосується безпеки людей, то заборонено купання у недозволених місцях, про що встановлені попереджувальні таблички. Людям розповсюджені листівки «Обережно сибірка» і надані адреси для звернення при виявленні якихось змін на шкірі та підвищення температури тіла, тощо.
 
Крім цього, відібрані проби води, зокрема, біля берегової кромки річки Псел та в місцях масового відпочинку дітей. Проби направлені для бактеріологічних досліджень на виявлення збудника сибірки.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
11.07.2017

Все для Китая. А особенно мясо и молоко.

Китай уже не первый год движется к званию импортера №1 для целого ряда продукции. Исключением не стало молоко и мясо. Что это значит для мировых экспортеров и Украины узнавало The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews