25.04.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Світ

Огляд реалізованих проектів і концептів незвичайної сучасної упаковки молока.

1. Викрадення корів НЛО

Креативна група з Киргизії представила упаковку молока, яка імітує викрадення корови інопланетянами. Така упаковка розрахована на дитячу аудиторію: форма пляшки нагадує світловий промінь, який виходить від інопланетного корабля. Кришка від пляшки імітує НЛО.


2. Зелене вим'я для соєвого молока

У дизайні розробники упаковки часто намагаються зробити акцент на натуральному походження молока. Деякі дизайнери просто розміщують на пакеті молока зображення корови, інші йдуть далі: сміливо експериментують з формою і кольором.

Наприклад, російське рекламне агентство Kian придумало упаковку для соєвого молока в формі коров'ячого вим'я. Таке рішення явно говорить споживачеві, що продукція всередині - це молоко, при цьому зелений колір упаковки вказує на рослинне походження продукту.


3. Алюменіевие банки з вим'ям

Інший приклад з Барселони, тут студент Альфонсо Сотело вирішив відійти від звичного уявлення про упаковку молока в паперові пакети і придумав помістити продукт в алюмінієві банки з оригінальною нижньою частиною. Таким чином споживач отримує можливість взяти молоко з собою куди завгодно. Незвичайна упаковка повинна однозначно привернути увагу споживачів, при цьому, щоб було зрозуміло, що всередині банки молоко, основна частина упаковки виконана в білому кольорі. Різні кольори нижньої частини банки допомагають споживачеві визначити смак молока.


4. Молоко для молоді

Креативний дует з Аргентини вирішив своїм дизайнерським концептом достукатися до, мабуть, найскладнішого сегмента споживачів - молоді. Спеціально для молодих людей дизайнери розробили упаковку, на якій поєднали стилі аніме і латино. В результаті вийшли яскраві кольорові упаковки.


5. Преміальне молоко

Студент Андерс Драге з Норвегії вирішив зробити молоко за допомогою упаковки преміальним продуктом. Для цього дизайнер придумав помістити продукт в скляну тару, яка має незвичайну форму і нетипову для пляшки молока кришку. Таким дизайнерським ходом фахівець прагнув виділити кінцевий продукт на полиці магазинів.


6. Фігурна упаковка

Майстерно володіючи секретами типографіки, канадські дизайнери Julien De Repentigny і Gabriel Lefebvre представили концепцію молочної упаковки, якій позаздрили б навіть ілюзіоністи.


Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

02.11.2016

Козоводство в Украине

Сегодня козоводство в Украине только начинает развиваться. Несмотря на то, что с каждым годом это направление становится всё более популярным, остаётся много вопросов, на которые только предстоит найти ответы. Корреспондент The DairyNews узнал у экспертов с какими проблемами они сталкиваются в работе, чего не хватает для развития козоводства и могут ли в этом помочь отраслевые ассоциации.