Экстремальная жара: какие опасности для КРС?
14.08.2017
Джерело: The DairyNews
Семінар щодо інспекції, карантину та санітарії імміграції проводиться з 7 по 27 серпня за сприянням Міністерства комерції та Головного державного управління з контролю якості, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки, а також за участю Цзянсуського дослідницького центру з інспекції, карантину та якості.
 
Участь у заході беруть представники 8 країн, у тому числі від України – головний спеціаліст відділу безпеки середовища життєдіяльності Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби Галина Романко та начальник відділу санітарної охорони території управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Павло Луков.
 
Метою семінару є посилення співпраці між країнами у рамках ініціативи «Один пояс – один шлях» щодо співробітництва та обміну інформацією у сфері інспекції, карантину та нагляду за дотриманням санітарних вимог під час транскордонних переміщень людей, товарів, грузів, сприяння підвищенню професійного рівня знань посадових осіб компетентних органів країн, ознайомлення учасників семінару з нормативно-правовою базою щодо здійснення санітарно-карантинного контролю в пунктах пропуску через державний кордон Китайської Народної Республіки, виконання Китаєм Міжнародних медико–санітарних правил, створення платформи для комунікації щодо зазначених питань між учасниками семінару.
 
На урочистому відкритті семінару з вітальним словом від учасників зазначеного заходу виступила представник України Галина Романко.
 
Програмою семінару передбачено візит до Чанчжоузського управління з в'їзної та виїзної інспекції та карантину, ознайомлення з роботою санітарно-карантинного контролю у містах Наньнін та Нанкін.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
16.08.2017

Экстремальная жара: Какие нюансы в кормлении?

Высокая температура негативно воздействует на КРС, об этом мы уже писали в нашем прошлом материале. Теперь The DairyNews рассмотрит нюансы кормления в жару, для уменьшения последствий теплового стресса.
Дайджест молочних новин 31.07-04.08