05.08.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це на своїй сторінці в мережі Facebook економіст інвестиційного центру Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) Андрій Ярмак.

За прогнозами експертів, УМІ знизився в липні доволі суттєво - на 3,5%. На думку Андрія Ярмака, таке зниження відбулося вперше за 6 років. За попередні 5 років цей індекс незмінно зростав, в середньому на 3,6% в липні.“Умовна прибутковість виробництва молока в липні 2016 року була на 15,8% нижчою, ніж в тому ж самому місяці минулого року і на 30,3% нижчою, ніж в середньому за останні п'ять років!”, - повідомляє пан Ярмак.

Як відзначає експерт, виробництво молока в липні було найзбитковішим за всі місяці шести останніх років, хоча, як правило, найнижчий показник досягається в червні. Проте в липні 2016 року індекс був нижчим, ніж в будь-якому з червневих показників попередніх років.

Основний внесок в зниження індексу внесло зростання цін на концентровані корми. Варто відзначити, що середня закупівельна ціна на молоко також знизилася на 0,9%.

“Я сподіваюся, що це остання погана новина цього року. Бо вже ніби в світі почалося відновлення цін на молокопродукти та молоко. У нас його також вже трохи помітно. Забув додати ще одне - за перші 7 місяців 2016 року прибутковість виробництва молока була на 6,7% вищою, ніж за такий самий період минулого року завдяки високим показникам перших чотирьох місяців, але майже на третину нижчою, ніж за той самий період 2014 року”, - підсумовує Андрій Ярмак.Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

02.11.2016

Козоводство в Украине

Сегодня козоводство в Украине только начинает развиваться. Несмотря на то, что с каждым годом это направление становится всё более популярным, остаётся много вопросов, на которые только предстоит найти ответы. Корреспондент The DairyNews узнал у экспертов с какими проблемами они сталкиваются в работе, чего не хватает для развития козоводства и могут ли в этом помочь отраслевые ассоциации.