Изменится ли всемирный рынок молока?
19.07.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Семінар відвідали представники основної групи з оцінки ризику (ветеринари, епідеміологи, лабораторні фахівці), фахівці Держпродспоживслужби центрального органу і обласних управлінь пілотних областей проекту, ДНДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, а також інші зацікавлені особи.
 

 
Під час семінару учасники, які відвідали Швейцарію з робочим візитом, поділилися отриманими знаннями з іншими представниками групи з оцінки ризиків. Основна частина семінару була присвячена проведенню реальної якісної оцінки ризику появи ентеротоксинів золотистого стафілококу у пастеризованому молоці, враховуючи шлях ризику розроблений під час першого семінару. Відпрацювали процес елісітації (синтезу) експертної думки, для чого використовували електронну систему голосування Ментиметр. Наступним етапом разом з групою буде проведення аналізу отриманих результатів на цьому етапі та продовження оцінки ризиків.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

GEA построит в Индии крупнейший в Азии завод по производству сухого молока
20.07.2017

Изменится ли всемирный рынок молока?

По данным всемирной Организации Объединенных Наций (ООН) население земного шара уже в ближайшие годы существенно возрастёт. В связи с этим возникает резонный вопрос: как это повлияет на рынок молока и молочных продуктов?
Производство молока в Беларуси за полгода выросло на 2,9%