Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews
23.06.2017
Джерело: agronews.ua
Регіон: Україна

За його словами, обсяги виробництва валової продукції сільського господарства у 2017 році складуть 244,1 млрд грн, що на 4,1% менше минулорічних показників.

За уточненими станом на початок червня прогнозами науковців Інституту аграрної економіки, валова продукція рослинництва зменшиться на 5,1% порівняно з 2016 роком і становитиме близько 175,6 млрд грн.

Валова продукція тваринництва прогнозується на рівні 68,5 млрд грн, що на 1,6% менше обсягів 2016 року, поінформував Юрій Лупенко.

Довідка:

Наведені дані отримані із застосуванням методики короткострокового (1–2 роки) прогнозування, розробленої творчим колективом Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» під керівництвом академіка НААН Меселя-Веселяка В.Я. на основі методу адаптивного моделювання.

Апробація методики у 2011–2013 роках продемонструвала незначне відхилення між прогнозними і фактичними показниками, що підтверджує високу достовірність прогнозу.

Виробництво сільськогосподарської продукції прогнозується в рослинництві за результатами фактичних і очікуваних посівів сільськогосподарських культур, а у тваринництві з урахуванням поголів’я худоби і птиці станом на 1 червня 2017 року.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
26.06.2017

Фальсификатом сыт не будешь?

Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews