Изменится ли всемирный рынок молока?
20.07.2017
Джерело: kurkul.com
Регіон: Сумська обл.

Колегія суддів, розглянувши справу, відмовила адвокату підозрюваного у задоволенні апеляційної скарги, оскільки існує обґрунтована підозра у вчинені тяжкого злочину.

«У разі встановлення вини йому загрожує покарання від 8 до 15 років позбавлення волі. Чоловік також має судимості за аналогічні злочини та вже був засуджений до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. До уваги суд взяв й те, що підозрюваний не має міцних соціальних зв’язків, а тому існує ймовірність що він переховуватиметься від правоохоронних органів», — ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, особу підозрюють у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 187 ККУ — розбійний напад за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з проникненням до житла, вчинений з метою заволодіння майном в особливо великих розмірах.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

GEA построит в Индии крупнейший в Азии завод по производству сухого молока
20.07.2017

Изменится ли всемирный рынок молока?

По данным всемирной Организации Объединенных Наций (ООН) население земного шара уже в ближайшие годы существенно возрастёт. В связи с этим возникает резонный вопрос: как это повлияет на рынок молока и молочных продуктов?
Производство молока в Беларуси за полгода выросло на 2,9%