30.05.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

В рамках цієї співпраці 26 травня Ірина Костюшко зустрілася з представниками університету. Мета зустрічі - налагодити діалог між владою та науковцями для відродження та інвестиційної привабливості області. На цей раз мова йшла про органічне виробництво.

"Для ефективної роботи та розвитку галузі повинна бути злагоджена взаємодія науки, влади і бізнесу. Органічний напрям є широким і перспективним, і наша область може стати передовою. Зараз потреба в органічної продукції в Європі становить 80%", - зазначила Ірина Костюшко.

Постійна аграрна комісія Житомирської обласної ради на чолі з Іриною Костюшко вирішила доповнити Програму розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки ідеями агроуніверситету. Зокрема, в області є всі шанси відкрити першу в Україні сертифіковану лабораторію для органічного виробництва.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

02.11.2016

Козоводство в Украине

Сегодня козоводство в Украине только начинает развиваться. Несмотря на то, что с каждым годом это направление становится всё более популярным, остаётся много вопросов, на которые только предстоит найти ответы. Корреспондент The DairyNews узнал у экспертов с какими проблемами они сталкиваются в работе, чего не хватает для развития козоводства и могут ли в этом помочь отраслевые ассоциации.