Дотации государства в помощь аграриям
15.02.2017

Коментар експерта

Микола Кучер, народний депутат України
Микола Кучер, народний депутат України:
Це велика перемога, адже виробники цих галузей мали побоювання, що матимуть серйозні втрати. Але вчора механізм був затверджений постановою КМУ і ті виробники, які працюють на внутрішній ринок, отримають кошти з державного бюджету.

Цей механізм для багатьох сільгоспвиробників навіть вигідніший, ніж минулорічний. Наприклад, минулого року сільгоспвиробники отримали 50% податку на додану вартість за м'ясне тваринництво, 80% — молочне, а сьогодні вони мають можливість отримати більші кошти. 

Важливим моментом є те, що компенсація передбачається не тим, хто реалізовує продукцію, а хто реалізовує й сплачує податки.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Американские молочные бренды переходят на производство «безмолочной продукции»
15.02.2017

Дотации государства в помощь аграриям

В январе 2017 года в Украине перестал действовать специальный режим НДС для аграриев. На смену ему пришёл другой компенсаторный механизм – аграрные дотации, которые, по задумке, должны компенсировать аграриям, а в частности животноводам, виноградарям, производителям фруктов, овощей, орехов, сахарной свеклы и табака, часть затраченных средств. В 2017 году на дотации для аграриев выделено 4 млрд гривен. The DairyNews узнали как эти деньги будут распределяться.