До свидания, второй сорт. Здравствуй, высший?
16.06.2017
Джерело: The DairyNews

Роман Ващук, посол Канади в Україні, відзначив, що завдяки SEMEX Alliance Ukraine за останнє десятиліття в Україні стрімко збільшилась кількість канадської генетики.

«Я дуже радий, що ми тепер осягаємо такого рівня, що всі ви добровільно зібралися тут, на цьому зразковому підприємстві, щоби побачити парад корів та послухати виступи наших канадських спеціалістів», — зазначив пан посол.

Дивитися фотографії з «Канадського дня молока».

На відкритті заходу В’ячеслав Саулко, директор ТОВ «СІМЕКС АЛЬЯНС УКРАЇНА», відмітив, що в Україні вперше проводиться свято Дня Канадського Молока.

«Канада сьогодні є лідером в усьому світі. В Канаді дуже розвинуте молочне скотарство, тваринництво. Через кожні 50-100 метрів — фермери. Я гордий тим, що бував в цих фермерів, бачив, яка праця, які успіхи. Це є еліта генетики, це еліта селекційного матеріалу, який можна бачити в Канаді, який можна поставляти в Україну», — зазначив пан Саулко.

Під час заходу виступили провідні канадські та українські експерти. Були обговорені актуальні питання з фертильності корів, розведення здорових корів, використанню канадських бугаїв-плідників голштинської породи. Також була піднята тема використання техніки SUPREME для приготування і роздачі кормів.

В рамках «Канадського дня молока» пройшов парад корів голштинської породи канадської селекції, під час якого учасники могли не тільки подивитися на племінних тварин, але й ознайомитися з технікою оцінки корів.

Дивитися фотографії з семінару «Парад корів».

Також в рамках програми була організована оглядова екскурсія на молочну ферму «Терезине».

Дивитися фотографії з оглядової екскурсії на молочну ферму «Терезине».

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
12.06.2017

“Нет!” государственному регулированию цен

С 1 июля 2017 года в Украине прекратит действовать государственное регулирование цен на ряд продуктов. С тем, что это и как повлияет на рынок — разбиралось The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews