До свидания, второй сорт. Здравствуй, высший?
21.06.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

На жаль, експорт продуктів тваринництва в 2016 році виявився досить низьким та склав всього 6%. Профільним міністерством така низька цифра експорту українських продуктів тваринництва була пояснена як величезний потенціал аграрного експорту України, над яким потрібно працювати.

В даному контексті Асоціація тваринників України надзвичайно занепокоєна настільки низьким показником експорту продуктів тваринництва в 2016 році та вважає, що цей факт невід’ємно пов’язаний з недостатньою увагою з боку держави та профільних органів до питання експорту національними товаровиробниками продуктів тваринництва.

Ірина Паламар, керівник Асоціації тваринників України переконана, що сьогодні важливо вжити конкретні заходи для підвищення експортного потенціалу на зовнішньому ринку українських продуктів тваринництва, якість яких, зауважимо, часто ні в чому не поступається світовій продукції.

«Українському виробнику в сфері тваринництва має бути надана конкретна допомога, серед чого: розроблена програма розвитку та підтримки племінної справи в Україні, сприяння виходу малих та середніх виробників продуктів тваринництва на зовнішній ринок; доступні пільгові програми кредитування, інвестиції та інше», — зауважила в своєму коментарі Ірина Паламар.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
12.06.2017

“Нет!” государственному регулированию цен

С 1 июля 2017 года в Украине прекратит действовать государственное регулирование цен на ряд продуктов. С тем, что это и как повлияет на рынок — разбиралось The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews