31.08.2017
Джерело: kurkul.com
Регіон: Україна

Нагадаємо, 17 серпня 2017 р. українські підприємці мітингували під Кабінетом Міністрів України і вимагали скасувати наказ Мінфіну №567, яким блокують реєстрацію податкових накладних.

Підприємці мали проблеми з реєстрацією податкових накладних у липні.

У кінці серпня проблема знову загострилася. Тільки за тиждень понад 1 тис. аграріїв, які мали проблеми з накладними звернулися до Всеукраїнської Аграрної Ради (ВАР).

«Зупинка реєстрації документів відбувається без пояснення. Люди присилають купу документів, але їм знову відмовляють. Підприємства просто припиняють працювати, тому що не можуть виконувати свої функції. Якщо це буде продовжуватися, під загрозою опиняться не тільки аграрні підприємства, а й трейдери і переробники. Станеться колапс. Тому ми зробимо все можливе, щоб запобігти катастрофі», ― розповів голова ВАР Андрій Дикун.

За словами заступника голови ВАР  Михайла Соколова, більшість виробників рослинної продукції мать проблеми з накладними. «На вході» вони мають насіння, добрива та ЗЗР, а на «виході» ― зернові або овочі, тобто зовсім іншу продукцію.

«На даний момент є ідея надання «першої допомоги» підприємствам. Вона полягає у тому, щоб не блокувати податкові накладні підприємств, які станом на 2016 р. були платниками ПДВ за спецрежимом, адже серед «скруток» таких компаній не було. Якщо нам вдасться цього досягти, то для більшості аграріїв питання закриється. Найближча робоча група в Мінфіні відбудеться 31 серпня, і ми зможемо це обговорити», ― розповів Михайло Соколов.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Через експерименти чиновників гуцульські сири можуть зникнути
ФАО отмечает высокое качество белорусских молочных и мясных продуктов
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
США планують до 2021 року наростити експорт молочної продукції на 5%