07.09.2017
Джерело: agroconf.org
Регіон: Світ

Всупереч екстремальній волатильності ринку Copa and Cogeca закликає до того, щоб міністри сільського господарства ЄС на сьогоднішній день більше уваги приділили заходам, які б допомогли покращити фермерське управління ризиками в рамках Спільної аграрної політики (САП)

Про це було сказано на неформальній зустрічі міністрів в Талліні, де основними питаннями були майбутнє САП та заходи щодо управління ризиками.

Звертаючись до міністрів, президент Cogeca Томас Магнуссон схвалив пріорітети президенства Естонії для досягнення майбутнього прогресу Спільної аграрної політики протягом наступних 6 місяців.

Він пояснив, що в даний час доходи фермерів становлять 40% від середньої заробітної плати, і ці доходи залежать як від змін погодніх умов так і коливань на ринку. І для того, щоб задовольнити зростаюче населення, в майбутньому фермери будуть виробляти більше продукції, використовуюючи при цьому меншу кількість ресурсів. Тому для того, щоб допомогти фермерам та їхнім кооперативам зустріти ці проблеми, потрібна сильніша й більш конкурентоспроможна аграрна політика з простішими правилами і адекватним фінансуванням.

Говорячи про необхідні заходи, Магнуссон зазначив: "Прямі виплати повинні бути пріорітетними для спільної аграрної політики, оскільки це допоможе фермерам та їх кооперативам ефективніше керувати ризиками. Повинна також розвиватися й зберігатися ринкова безпека. Конвергенція та гармонізація прямих платежів Спільної аграрної політики мають продовжуватися. Необхідно зосередити увагу і на заходах, які спрямовані на більш ефективне управління поточними ринковими та потенційними майбутніми ризиками фермерів для того, щоб впоратись із зростаючою нестабільністю ринку. Заходи з управління ризиками повинні залишатися добровільними для виробників. При тому,  сільськогосподарські кооперативи можуть і мають відігравати важливу роль в управлінні ринковими ризиками для своїх членів, а також допомагати їм зайняти кращі позиції в харчовому ланцюзі. Дослідження ЄС показують, що об’єдання в агрооперативи допомагає фермерам отримати більш високу ціну за свою продукцію. Тому нам необхідно сприяти розвитку агробізнесу".

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Через експерименти чиновників гуцульські сири можуть зникнути
ФАО отмечает высокое качество белорусских молочных и мясных продуктов
04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
США планують до 2021 року наростити експорт молочної продукції на 5%