Новый молочный мир: глобальное потепление или холодная война?
01.06.2017
Джерело: agravery.com
Регіон: Україна

Про це повідомляє прес-служба агропромислової групи.

Згідно з повідомленням, автомобілі планується використовувати для перевезення власних вантажів компанії та вантажів інших підприємств.

Так, на сьогодні автопарк тягачів компанії становить 15 одиниць. Крім цього у власності компанії знаходяться автоцистерни і танк-контейнери для перевезення наливних вантажів обсягом від 20м куб. до 40 м куб., напівпричепи-зерновози об'ємом кузовів від 48 м куб. до 70 м куб., майданчики для перевезення контейнерів. Контроль пересування автотранспорту здійснюється цілодобово диспетчерською службою компанії з використанням новітніх систем супутникової навігації.

Довідка:

«АП-ГРУП» надає послуги з накопичення суднових партій на власному терміналі; організації повного комплексу логістичних і транспортно-експедиторських послуг, пов’язаних з перевалкою на експорт рослинних олій, зернових і олійних вантажів, а також продуктів переробки через Маріупольський порт; перевалки сільськогосподарської продукції на борт судна; автомобільних перевезень; закупівлі та експорту зернових, олійних і продуктів переробки; експедирування в Маріупольському порту; митно-брокерські послуги; контейнерні перевезення.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
01.06.2017

До свидания, второй сорт. Здравствуй, высший?

Николай Мороз, директор департамента продовольствия Министерства аграрной политики и продовольствия Украины, не так давно заявил, что в Украине могут отказаться от молока второго сорта. Вновь. The DairyNews разбирается с тем каким образом на этот раз.
Батуми глазами The DairyNews