Новый молочный мир: глобальное потепление или холодная война?
25.05.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу компанії

«Cargill» працює в Україні понад 20 років і має офіси у Києві, Каховці, Куцівці, Брагіновці, Балаклеї, Користівці та у Львівській області. Компанія закуповує зерно та олійні культури у фермерів як для переробки на місці, так і для експорту у різні куточки світу. А також переробляє насіння соняшнику для виготовлення соняшникової олії та шроту на заводі у Каховці та займається виробництвом кормів для тварин.

«З компанією «Cargill» ми працюємо вже близько року. Ми задоволені якістю продукції, яку наші польські партнери постачають для відгодівлі свиней в нашій компанії. Сьогодні ми обговорили питання стратегічних відносин, адже в планах компанії «Агропродсервіс» окрім свинарства є також активніше вирощування ВРХ та птиці», – говорить генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

Виробництво і продукція «Cargill» та «Агропродсервісу» взаємопов’язані, тому для обох сторін важлива далекоглядна та стратегічна співпраця.

«Нам приємно працювати з компаніями, які стрімко розвиваються. Ми готові до обговорення можливості постачання компанією «Агропродсервіс» сировини для переробки на нашому заводі в готову продукцію, таку як корми для тварин. Все це лише питання часу», – зазначив регіональний директор по Східній Європі компанії «Cargill» Войтек Каліцкі.

Після офіційної зустрічі керівництво обох компаній відвідало основні потужності «Агропродсервісу», зокрема виробництво «Тернопільського м’ясокомбінату», «Завод з переробки соєвих бобів», зерновий завод та елеватори.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
01.06.2017

До свидания, второй сорт. Здравствуй, высший?

Николай Мороз, директор департамента продовольствия Министерства аграрной политики и продовольствия Украины, не так давно заявил, что в Украине могут отказаться от молока второго сорта. Вновь. The DairyNews разбирается с тем каким образом на этот раз.
Батуми глазами The DairyNews