http://dairynews.com.ua/news/daydzhest-molochnikh-novin-25-09-29-09.html?sphrase_id=472497
06.10.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу відомства.

На нараді було розглянуто пропозиції і застереження, які були внесені під час розгляду цих проектів на засіданні Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності. Наразі проекти зазначених постанов готові до повторного внесення на розгляд Урядового комітету та Кабінету Міністрів України.

Зазначимо, що проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку видачі ветеринарних документів» розроблений Держпродспоживслужбою на підставі статті 20 Закону України «Про Кабінет Міністрів України», з урахуванням вимог законів України «Про адміністративні послуги», «Про ветеринарну медицину».

Метою проекту постанови є приведення у відповідність норм Порядку видачі ветеринарних документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.11.2013 № 857 до вимог чинного законодавства у зв’язку.

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про державну фармакологічну комісію ветеринарної медицини» розроблений Держпродспоживслужбою відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину» та положень про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Департамент безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

Проект постанови розроблено з метою здійснення процедури державної реєстрації ветеринарних медикаментів та забезпечення безперервності виконання функцій Держпродспоживслужби в сфері ветеринарної медицини.

За результатами погоджувальної наради учасники вирішили підтримати запропоновані проекти постанов Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку видачі ветеринарних документів» та «Про внесення змін до Положення про державну фармакологічну комісію ветеринарної медицини» на засіданні Уряду.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.