http://dairynews.com.ua/news/daydzhest-molochnikh-novin-25-09-29-09.html?sphrase_id=472497
06.10.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу “Молочного альянсу”.

Це підтверджують результати незалежної експертизи, яку на регулярній основі проходить продукція підприємств.

На сьогодні Пирятинський та Баштанський сирзаводи випускають сири тверді та плавлені під ТМ «Пирятин» та «Славія», а також сирний плавлений продукт під ТМ «Молочний шлях».

Всі інгредієнти, із яких виробляються тверді та плавлені сири, а також плавлений сирний продукт, зазначаються на упаковці. Маркування виготовленої продукції проводиться під суворим контролем, тому на упаковці позначені абсолютно всі складові продукту.

Слід також зазначити, що на підприємствах Групи компаній «Молочний альянс» підтримується високий санітарно-гігієнічний рівень виробництва, використовується сучасне обладнання і високоякісні інгредієнти. Всі ці складові дають можливість гарантувати високу якість продукції та забезпечувати тривалі терміни її зберігання за умови дотримання відповідних умов та температурних режимів.

Нещодавно незалежна експертиза, з протоколами якої ми пропонуємо ознайомитись нижче, в черговий раз довела високу якість плавлених сирів ТМ «Пирятин» та «Славія» та їх відповідність маркуванню.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.