Экстремальная жара: какие опасности для КРС?
10.08.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Про це заявила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева під час прямого ефіру на радіо, передає The DairyNews.com.ua з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

 «Незважаючи на те, що ми, поки що, залишаємось нетто-імпортерами в двосторонній аграрній торгівлі з Канадою, ми бачимо досить значний тренд до збільшення обсягу нашого експорту. Наразі, за статистичними даними першого півріччя 2017 року, експорт українських аграрних продуктів до Канади становив 5,876 $ млн. При цьому, за цілий 2016 рік це показник склав лише 4, 869 $ млн. Ще одним плюсом є те, що ключовими товарами нашого експорту стали перероблені харчові продукти: олія, соки, також значним попитом користувався мед», — відмітила заступник Міністра з питань євроінтеграції.

 На думку Ольги Трофімцевой, з моменту набуття чинності Угоди про ЗВТ, країни отримали більше можливостей для поглиблення торговельних та інвестиційних відносин. А для того, щоб українські товари зайняли свої позиції на канадському ринку, нашим експортерам необхідно більш ретельно ознайомитись з попитом канадських споживачів, з чинними стандартами та системами сертифікації, конкретними вимогами ринку.

 «Набуття чинності Угоди між нашими країнами відкриває 98% канадського ринку для українських експортерів. Ввізні мита на сільськогосподарські товари скасовуються. Виключенням є 108 товарних ліній, зя якими українські експортери мають можливість постачати товари за нульовою ставкою ввізного мита, в рамках глобальних квот Канади», — про це розповіла заступник Міністра з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

 За її словами, доступ до українського ринку для канадських товарів буде лібералізований асиметрично за чутливими напрямками, де наш виробник потребує більшого захисту. Зате при цьому, з моменту набуття чинності Угоди про ЗВТ, Україна вже скасувала імпортні тарифи для 80% товарів походженням з Канади.

  «У той само час, для деяких сільськогосподарських та промислових товарів застосовуватимуться перехідні періоди у 3, 5 та 7 років для зниження тарифів. А для найбільш чутливих сільськогосподарських товарів встановлені квоти на імпорт», — розповіла Ольга Трофімцева.

 Довідково: за 12 місяців 2016 року експорт вітчизняної продукції до Канади становив — 4, 869 $ млн, а імпорт — 43,450 $ млн. За 6 місяців 2017 року експорт становив -5,876 $ млн. Ключові товари експорту: соки -2,4 $ млн, мед -1,5 $ млн, олія-0,7 $ млн, спирт-0,2 $ млн, залишки та відходи харчової промисловості — 0,3 $ млн. Імпорт становив- 13, 493 $ млн. Ключові товари імпорту: риба — 7,8 $ млн, насіння олійних культур — 2,007 $ млн, залишки та відходи харчових продуктів-1,3 $ млн, харчові продукти тваринного походження- 0,5 $ млн, овочі-0,2 $ млн та інші харчові продукти-0,9 $ млн.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
07.08.2017

Экстремальная жара: какие опасности для КРС?

В Украине начался период экстремальной жары, которая негативно воздействует не только на людей, но и на животных. The DairyNews поинтересовалось каким образом высокая температура сказывается на КРС и как с этим бороться.
Дайджест молочних новин 31.07-04.08