Новый молочный мир: глобальное потепление или холодная война?
30.03.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Сербія

Куратором премії виступає Японський інституту управління виробництвом (Japan Institute of Plant Management, JIPM) за досягнення найвищого рівня в області стабільності та ефективності виробництва.

За останні 40 років ця нагорода вручалася всього 20 підприємствам зі всього світу. В середньому, на проходження шляху від першого до найвищого рівня йде приблизно 10 років. Сербська фабрика Tetra Pak почала співпрацювати з JIPM в 2001 році і отримала свою першу премію в 2005.

На фабриці Tetra Pak в Сербії випускаються різні формати пакувального матеріалу, в тому числі Tetra Classic Aseptic 20 ml, 65 ml, 200 ml, Tetra Brik Aseptic 500 ml Square, Tetra Brik Aseptic 330 ml Slim, які поставляються замовникам Tetra Pak в Росії, Україні, Білорусії та Центральної Азії, таким як «Чумак», Danone, «Прогрес», «Воронезький молочний комбінат», «Мілком», «Кагальницький молокозавод», «Люстдорф». У процесі створення продукції використовується інноваційне рішення для флексографічного друку Tetra Pak  NexFlexSelect, яке покращує колір, чіткість і інші якості друку.

«Нагорода за управління виробництвом на рівні світових стандартів є високою оцінкою постійних зусиль наших співробітників, - сказав Ерік Бодієр (Eric Baudier), виконавчий віце-президент ланцюга виробничих поставок компанії Tetra Pak. - Принципи TPM сьогодні успішно застосовуються в усій організації. Ми почали впроваджувати практику виробництва світового рівня (WCM) в 1999 року й з того часу поширили цю методологію на всі фабрики та частини наших поставок у всьому світі. Це демонструє наше прагнення до постійного вдосконалення - в цілях забезпечення наших замовників продукцією і сервісом високої якості».

Японський інститут управління виробництвом заснував премію TPM в 1971 році, і на сьогодні така система вважається найдосконалішим методом досягнення ефективності виробництва. Вона стосується кожного співробітника підприємства - від заводського цеху до кабінету керівника, що дозволяє забезпечувати прагнення всієї компанії до високого рівня виробництва, уникати втрат та простоїв, створювати культуру виробництва, вільного від подій та поломок.

Премія JIPM увазі поетапну оцінку результатів діяльності виробничого майданчика і вручення нагород, відповідних п'яти, що йде один за іншим, рівнями:

• нагорода за повне впровадження системи управління виробництвом (TPM Excellence);

• нагорода за постійне вдосконалення (TPM Consistency);

• спеціальна нагорода (TPM Special);

• спеціальна нагорода найвищого рівня (TPM Advanced Special);

• нагорода за управління виробництвом на рівні світових стандартів (TPM World Class).

Той факт, що сербська фабрика успішно пройшла всі рівні аудиту, є свідченням постійного вдосконалення Tetra Pak в наданні конкурентоспроможних пакувальних рішень завдяки досягненням в області виробництва і екології. Всього у світі, за останні 12 років, Tetra Pak отримала більше 70 нагород Японського інституту управління виробництвом.


Довідка: Tetra Pak - це світовий лідер в області рішень для переробки і упаковки харчових продуктів. Спільно зі своїми замовниками та постачальниками вони надають корисні, інноваційні та екологічно безпечні пакувальні рішення для продуктів мільйонам людей більш ніж в 170 країнах у всьому світі. Підрозділи Tetra Pak представлені більш ніж в 80 країнах світу, і в них працюють понад 23 000 співробітників. Положення лідера в індустрії неможливе без відповідального підходу до бізнесу, орієнтованого на сталий розвиток.

Підприємство Tetra Pak, що знаходиться в Республіці Сербія, почало виробляти ліцензійний пакувальний матеріал Tetra Pak в 1966 році; таким чином, успішному виробництву в місті Гірський Мілановац в цьому році виповнюється 50 років. Фабрика поставляє свою продукцію 323 замовникам, а 91% вироблених нею матеріалів експортується в інші країни Європи та Центральної Азії, що виготовляє дане підприємство - є одним з найуспішніших в виробничої мережі Tetra Pak. Дана фабрика заслужила репутацію виробника матеріалу найвищої якості, й завдяки своєму вигідному розташуванню може виконувати найскладніші замовлення. У 2015 році на ринок було поставлено 3 млрд картонних упаковок

.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
01.06.2017

До свидания, второй сорт. Здравствуй, высший?

Николай Мороз, директор департамента продовольствия Министерства аграрной политики и продовольствия Украины, не так давно заявил, что в Украине могут отказаться от молока второго сорта. Вновь. The DairyNews разбирается с тем каким образом на этот раз.
Батуми глазами The DairyNews