08.09.2017
Джерело: agrotimes.net
Регіон: Україна

«З травня цього року через певні зміни в керівництві ДПЗКУ, у результаті яких торговельні операції між сторонами майже зупинилися, нинішні обумовлені обсяги поставок зернових буде важко виконати. Почався збір зерна нового врожаю, ми хотіли б закликати ДПЗКУ почати нову сезонну торгівлю зерновими в найкоротші терміни та прикласти максимум зусиль для сприяння розвитку двосторонньої торгівлі», — пише у листі Міністерству агрополітики президент ССЕС Яна Цзин.

Китайська корпорація закликала дотримуватися принципу «унікального партнерства» між ДПЗКУ і CCEC.

«Всі обсяги зернових і олійних культур, придбаних за кредитні кошти Ексімбанку Китаю, повинні продаватися CCEC або її дочірнім компаніям. CCEC відповідає за їх продаж на міжнародному ринку (включаючи Китай). ДПЗКУ не може продавати сільськогосподарську продукцію на міжнародний ринок (включаючи ринок Китаю) без отримання будь-якого письмового підтвердження від CCEC», — наголошується в документі.

Як повідомило джерело, знайоме з ситуацією, китайська сторона припускає, що ДПЗКУ при формуванні експортних пропозицій на адресу CCEC, виставляла невигідні або нездійсненні умови їх реалізації, щоб обійти принцип «унікального партнерства» і таким чином вести торгівлю самостійно.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума