Новый молочный мир: глобальное потепление или холодная война?
02.06.2017
Джерело: rbc.ua
Регіон: Україна

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

Так, у законопроекті шляхом внесення змін до закону про митний тариф України пропонується встановити нульову пільгову і повну ставку ввізного мита стосовно чистопородних племінних кіз замість діючих щодо них пільгової і повної ставок ввізного мита у розмірі 2%.

Планується, що таким чином вдасться забезпечити умов для підвищення економічної ефективності та конкурентоспроможності галузі тваринництва (зокрема, створення високопродуктивного поголів’я кіз).

Передбачається, що реалізація законопроекту дозволить забезпечити розвиток племінної справи у тваринництві та підвищить економічну ефективність і конкурентоспроможність галузі, що в тому числі сприятиме створенню нових продуктивних робочих місць та збільшенню надходжень до бюджетів всіх рівнів.

Нагадаємо, наприкінці 2015 року Міністерство аграрної політики спростило процедуру отримання державної підтримки на розвиток тваринництва.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
01.06.2017

До свидания, второй сорт. Здравствуй, высший?

Николай Мороз, директор департамента продовольствия Министерства аграрной политики и продовольствия Украины, не так давно заявил, что в Украине могут отказаться от молока второго сорта. Вновь. The DairyNews разбирается с тем каким образом на этот раз.
Батуми глазами The DairyNews