Всё для Китая
19.07.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Така домовленість була досягнута під час 25-го засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торгово-економічного співробітництва та закріплена у спільному Протоколі, який 18 липня 2017 року підписали Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко і заступник Прем'єр-міністра Республіки Білорусь Володимир Семашко.

Від Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів участь у роботі Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії взяли Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа та директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Борис Кобаль.

За результатами засідання було вирішено, що Держпродспоживслужба та Департамент ветеринарії та продовольства Міністерства сільського господарства Білорусі продовжать роботу щодо поставок тварин, птиці, продукції, сировини, репродуктивного матеріалу від них, кормів для тварин і птиці.

Загалом сторони позитивно оцінили рівень розвитку співробітництва в аграрній сфері між Україною та Республікою Білорусь і домовилися й надалі нарощувати експортного-імпортний потенціал в торгівлі продукцією АПК.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

GEA построит в Индии крупнейший в Азии завод по производству сухого молока
20.07.2017

Изменится ли всемирный рынок молока?

По данным всемирной Организации Объединенных Наций (ООН) население земного шара уже в ближайшие годы существенно возрастёт. В связи с этим возникает резонный вопрос: как это повлияет на рынок молока и молочных продуктов?
Производство молока в Беларуси за полгода выросло на 2,9%