Всё для Китая
21.07.2017
Джерело: unn.com.ua
Регіон: Україна
"Є підприємства, які роблять 80-90% фальсифікату. Але також на ринку України присутні торговельні марки, заводи, які поставили імпортну і дуже серйозну лінійку виробництва системи ХАССП. Такі виробники роблять конкурентоспроможну європейським і світовим ринкам продукцію", - сказав він.
 
Максим Гончар оприлюднив недавні результати дослідження продуктів харчування. За його словами, лідером по фальсифікації в Україні є молочна продукція.
 
"У сирах невтішні результати. Ми відібрали близько 25 видів сирів, з них 11 твердих і 14 плавлених. В цілому - 11 зразків не відповідало. Біч молочної продукції - це жир немолочного походження, це транс-жири, і думаю, немає сенсу ще раз говорити про те, наскільки сильно вони шкідливі для нашого організму", - зазначив він.
 
Додамо, що для впровадження системи контролю за якістю продуктів харчування ХАССП українські підприємства, згідно з новим законодавством, мають півтора року.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

GEA построит в Индии крупнейший в Азии завод по производству сухого молока
20.07.2017

Изменится ли всемирный рынок молока?

По данным всемирной Организации Объединенных Наций (ООН) население земного шара уже в ближайшие годы существенно возрастёт. В связи с этим возникает резонный вопрос: как это повлияет на рынок молока и молочных продуктов?
Производство молока в Беларуси за полгода выросло на 2,9%