14.10.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

«Вкотре хочу наголосити на важливості таких угод із ЄС. Вони є підтвердженням того, що європейський вибір України незмінний. Гроші, які надає ЄІБ у вигляді кредиту, мусимо витратити ефективно, як щабель для ривка вгору», - зазначив Тарас Кутовий.

На його думку, важливим є той факт, що кредит,  в цілому допоможе акумулювати на розвиток АПК суму в € 800 млн, оскільки гроші ЄІБ у позиках можуть складати до 50% іншу ж частину на видатки конкурсних проектів повинні покривати або банки-учасники програми кредитування, або самі позичальники. 

«Ці кошти, які стануть додатковим стимулом для розвитку галузі, ми плануємо залучити на модернізацію рибного господарства, аквакультури, на реалізацію проектів щодо вирощування зернових та олійних. Ми даємо зрозуміти аграріям, що знаємо про проблеми сектору і готові подати руку там, де це потрібно», - сказав міністр.

За його словами пріоритетом роботи Мінагрополітики залишається допомога малим та середнім фермерам  у пошуках капіталу для покращення умов виробництва продукції з доданою вартістю та пошук шляхів диверсифікації експортних напрямків якісної української продукції по всьому світу.

Зазначимо, що уся програма угоди з Європейським інвестиційним банком розрахована на 12 років, 4 з яких будуть для позичальників пільговими.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

12.10.2016

Лебедь, Рак и Щука

Басня на новый лад: государство, наука и сельское хозяйство — лебедь, рак и щука современности. Есть ли в украинском сельском хозяйстве место для науки? Могут ли они работать в тандеме? Какое будущее ожидает этот союз? Имеет ли возраст специалистов значение? Мы узнали у экспертов ответы на эти вопросы.