Экстремальная жара: какие опасности для КРС?
11.08.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу відомства.

Так, міністр юстиції Павло Петренко та заступник міністра юстиції Олена Сукманова провели зустріч з представниками Європейської бізнес асоціації. Учасники заходу підняли питання боротьби з рейдерством та запуску за ініціативи очільника Мін’юсту оперативних штабів, які реагуватимуть на спроби захоплення землі чи зібраного збіжжя.

Міністр юстиції поінформував представників бізнесу про те, що Міністерство юстиції і Уряд послідовно запроваджують зміни, які завдають болісних ударів рейдерам. З початку минулого року діє Комісія з розгляду скарг на дії державних реєстраторів при Мін’юсті. Восени було прийнято «антирейдерський закон», який перекрив більшість схем та ввів покарання до 10 років ув’язнення для всіх учасників захоплення.

«Днями ми зробили ще один крок. Учора на засіданні Кабінету Міністрів було прийняте рішення про створення в усіх регіонах оперативних штабів, які мають стати на захист аграріїв від спроб рейдерів привласнити землю чи зібраний урожай», — заявив Петренко.

За його словами, очолюватимуть такі штаби керівники облдержадміністрацій, а до їхнього складу входитимуть представники органів юстиції, правоохоронці, представники аграрних асоціацій.

«До 15 серпня всі обласні державні адміністрації повинні створити оперативні штаби і розмістити інформацію про гарячі лінії, куди зможуть звертатися громадяни в разі потреби», — додав очільник Мін’юсту.

Сукманова назвала основні порушення у сфері реєстрації. Зокрема, це відсутність контролю з боку реєстратора за відповідністю даних; відсутність запитів стосовно попередньої реєстрації прав на землю; реєстрація за неіснуючим рішенням суду; відсутність реєстрації додаткових угод до договору оренди землі; підписання подвійних договорів оренди; відсутність сканованих копій документів.

Заступник міністра юстиції також наголосила, що бізнес і Мін’юст мають спільно виступити проти рейдерства.

«Ми маємо розуміти, що закон один для всіх. Якщо ми вже встановили правила, вони мають бути обов’язковими як для Міністерства юстиції так і для бізнесу. Міністерство юстиції є гарантом виконання цих правил», — зауважила Сукманова.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
07.08.2017

Экстремальная жара: какие опасности для КРС?

В Украине начался период экстремальной жары, которая негативно воздействует не только на людей, но и на животных. The DairyNews поинтересовалось каким образом высокая температура сказывается на КРС и как с этим бороться.
Дайджест молочних новин 31.07-04.08